Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Filmsarok - mit láttál mostanában?
Filmes beszámolók és értékelések kötetlenül - az ízlések és pofonok völgyében.
Jajj, ez de jó volt!

A 3 rövidebb történet a végére egy egységes befejezéssé áll össze, ami nem erőltetett.
Az animációs stílus szép, bár talán kicsit darabos (szándékosan?).
A ragadozók is piszok menők lettek benne! A szamurájos, középső etap nálam abszolút instant kedvenc lett!
A végére pedig még egy kis easter egg-et is sikerült elrejteni a készítőknek. Bravó!
Ezzel kapcsolatban kérdem, hogy a Ken Burns féle "The Vietnam War" doksihoz volt szerencséd? Ahhoz képest ez mit tud?
Ha még nem ismernéd akkor nézd meg azonnal, mert perfekt 10 részes sorozat!
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Amikor elindult a stáblista a film végén a moziban, azon pörgött az agyam, hogy mit érzek. Azzal számoltam, hogy esetleg nem fog tetszeni, de azzal nem, ami végül lett belőle: végtelenül feldühített.
Maga a film feleslegesen hosszú;
A kunsztok olyan mértékben lépték át a képzeletbeli peak-et, hogy már nem is látszik szabad szemmel;
A csapat a filmsorozat történetében messze a leggyengébb;
Sajnos a legklasszabb cameo-t előre elspoilereztem magamnak.
Én ezt a filmet nem is biztos, hogy szeretném valaha majd újranézni. Pedig ez eddig egy M:I film esetében soha fel sem merült bennem... máig.
Ash (2025):
Titkon reménykedtem, hogy kapok egy remek sci-fi/horrort, mert kivagyok éhezve a műfajra. Sajnos nem így lett. Igazából semmi újat nem képes mutatni, hanem kicsit nyúl mindenből. Pandorum/Life/The Thing egyveleg. Volt pár hipnotikus és hangulatos mozzanata, de végig kicsit nagyobb költségvetésű B-film érzetét kelti 1-1 youtube rajongói film szintű képsorral megspékelve. Eiza González legalább véresen és leharcoltan is dekoratív, a Medibot pedig nagyon kis cuki! Tegyetek vele egy próbát, csak ne legyenek nagy elvárásaitok. Én bizakodó voltam, mert annó belefutottam 1-2 magasztaló szalagcímbe.
A Working Man (2025):
Gyenge és felejthető. Nyugodtan ki lehet hagyni. "Wrath of Man" szintű filmben szeretném végre viszont látni Statham-et!!!
Havoc (2025):
Sokszor kicsit inkább komikusak az akciók, a 86 millió kilőtt lőszerrel és 0 újratöltéssel meg a hektó számra fröcsögő CGI vérrel. Meg az 50 kilós kislány, aki egy kézzel süti el a sörétest nulla visszarúgással. Egynek elment, de nem fogom újra elővenni. Hardy menő, de én kicsit többet vártam sztoriban és izgalom terén egyaránt. De szerencsére vasárnaponként új Mobland epizód! Azt nézzétek inkább!

The Accountant 2 (2025):
Még több Jon Bernthal!!! Már önmagában ezért megérte, mert csúcs volt az alakítása. Meg konkrétan a tesó páros továbbra is remekül működött, az vitte el főleg a hátán a filmet. Akadt 2-3 kiakasztó ökörség persze, de olyan az első részben is volt. Ezeken túllendülve viszont kimondottan szórakoztató és a sztori is meglepően jóra sikeredett. Én nagyon örülök, hogy végül elkészült és csak ajánlani tudom a moziban való megtekintést!
Death Of A Unicorn (2025):
Az első előzetes óta kíváncsian vártam, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem azt mondom, hogy botrányosan rossz, inkább egy gyengécske B horror-komédia(?), de legalább picit elba**ott. "Jól van, akkor ezt is láttuk....de minek?!" érzéssel ért véget. Ha nagyon unatkoztok, akkor nézzétek meg. De az se baj, ha nem teszitek.
Neighborhood Watch (2025):
Jack Quaid még mindig nem a kedvencem, de most egy fél fokkal közelebb került hozzá. Jeffrey Dean Morgan természetesen csúcs! Tetszett.
Turning Point: The Vietnam War (2025):
Ha Netflixre háborús doksi érkezik, akkor én jó eséllyel rárepülök. Kimondottan jól sikerült, betettek rendesen ismét a látottak. Gyomorforgatóan gusztustalan, hogy már a háború első éveiben tökéletesen tisztában voltak vele, hogy nem győzhetnek. Ettől függetlenül csak küldték a szerencsétlen fiatalokat megállás nélkül a mészárszékre. Minden eddiginél nyíltabban beszéltek az ottani droghasználatról és a saját tisztek ellen elkövetett gyilkosságokról. De a legsokkolóbb az a rész volt, mikor az fotóriporter emlékezett vissza miképp gyújtottak fel egy települést az amerikai katonák és gyilkoltak halomra mindenkit rezzenéstelen arccal. Rohant felé egy kisgyerek, majd egy katona felbukkant mellette, célzott és agyonlőtte. Ráordított, hogy ezt miért kellett. A katona csak ránézett egy pillanatra érzelemmentes tekintettel, majd továbbsétált. Ép ésszel teljesen felfoghatatlan, hogy mit tesz az emberrel a háború, ha a gyűlölet már ilyen szinten beleivódott az elméjébe. Ez az igazi horror!
Mindenképpen erősen ajánlom a megtekintést! Nem tanulunk a történelemből, nem változunk. DNS szinten van belénk kódolva a konfliktuskeresés és önpusztítás.
Warfare (2025):
Alex Garland ismét piszkosul odatette Magát! Valahogy így képzelek el egy hasonló szituációt a valóságban is. Nem feltétlen tudod mire lősz, csak tüzelsz és reméled, hogy nem nyírnak ki. Vannak pillanatok, amikor nem vagytok képesek felülemelkedni a káoszon. És bizony akad, aki a nyomás hatására kicsit össze is omlik.
Nem is szaporítom tovább a szavakat, tessék megnézni! Ne felejtsétek el maxra csavarni a mélyet!



r.: Alex Garland
Iraki háború, 2006: az amerikai haditengerészet alakulata egy épületben szorul, onnan próbálnak kijutni, és ...ennyi. Magyarul a film történet helyett a megvalósításba fekteti minden kreatív energiáját, ami azért jó, mert az Ex Machinát és a tavalyi Polgárháborút rendező Alex Garland, illetve alkotótársa Ray Mendoza (ez tuti valami főgonosznév a '80-as évekből!), háborús veterán közös munkája.
Az eredmény szó szerint lélegzetelállító, úgy egy órája vége, de csak lassan kezd múlni a feszültség, a fülem viszont cseng szünet nélkül. Tökös vállalás ez, hogy mindenféle világpolitikai olvasat (kaptunk már ebből eleget), ilyenkor kötelező moralizálás, sőt, levonható tanulság nélkül, nagyjából egy szimuláció szintjére szűkíti az értelmezés terét. Ez a nettó hadviselés, ott és akkor, ami történik, az van. De az teljes valójában, a legjobb karakterszínészekkel, technikával, a túlélők bevonásával ("Everything is based on memory.") kíméletlenül, minimumra húzva a dramatizálást.
Érdekes élmény, főleg attól az Alex Garlandtól, aki egy éve még államok közti háborút vizionált az USA-ba: ez annak a fikciós érmének a nagyon is valós fele. Mintha azt mondaná, a társadalmi feszültség állandó, idővel felüti a fejét valahol: hogy belső zavargásokban, vagy hódító háborúkban, az a természetén mit sem változtat, előbb-utóbb szakadni fog a hús. Nem egy lélekemelő életmű, de a túlélésről mindig van mit mondania. Nagy kár, hogy a mozikból ez most kimarad.
Respect is not given. It's taken.
(A stáblista végére természetesen tök egyedül maradtam a teremben...)

Respect is not given. It's taken.
r.: Luca Guadagnino
A Daniel Craig véráramában szétterjedő heroin valójában a New Order-től a Leave Me Alone... ki talál ki ilyet? Őrület. Ha bemindenezve választok dalt jukeboxból az '50-es évek Mexikóvárosában, vajon nekem is a Nirvana szólal meg? Megannyi kérdés.
Ahhoz képest, hogy Luca maga nem próbálta, nagyon meggyőzően lehozták az ayahuascát, kompromisszumentesen építve a sztoriba (a regényből ez a rész kimaradt), és Jason Schwartzman minden gesztusa arany.
Bűnösök (2025)
r.: Ryan Coogler
"-What are you?"
Vérző olaj x Whiplash: az egyház és a kapitalizmus is küzd a halhatatlan lelkedért, te meg csak húzod neki, mert az egyetlen, amit biztosan tudsz, hogy zenélni kell.
Másodjára lett világos: ezt nagyon sokszor fogom még látni. Göransson megy akkorát, mint Justin Hurwitz a Babylonnal, és Coen szinten telitalálat az összes mellékszereplő (Delroy Lindo nem normális, Wunmi Mosaku baromi jó castingdöntés, Jayme Lawson hot AF). Coogler ezzel vissza/beszállt a Spike Lee trónöröklésbe, szinte mindent imádtam benne, és AZ a jelenet, te jó ég, egy közönségfilm közepén.
Halott ember (1995)
r.: Jim Jarmusch
Tinédzserként nem bírtam Deppet, Jarmusch neve akkor még nem mondott semmit, pedig hasznát vettem volna egy ilyen spirituális élménynek. Itt-ott meghökkentően erőszakos coming of Blake mozi, álmosan pulzáló beavatás, hipnotikus prófécia - sokkal jobban bejött, mint a Halhatatlan szeretők, amit hasonló jelzők öveznek. A purgatórium-élménye inkább az In Bruges utolsó harmadát idézi meg: a megváltásra váró, halállal táncoló főhős, és társául szegődő kvázi-tanítója menekül a pszichopata gyilkos elől egy Bosch-festményben.
- Maga William Blake?
- Miért, ismerik a verseimet?
Óriási.
Respect is not given. It's taken.
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
A film egyébként aranyos volt. Csak nem tudom meddig tudnak még lapot húzni power-scaling ügyben. Thunderbolts* ellenfélnek sokkal jobb lett volna egy Hydra vonalas dolog, mint amilyen a Winter Soldierben volt. Sentinel túl erős, és a Toretto stratégiával való ellentámadás elég meh.
Sam és Jelena nagyon kilógnak a sorból.
Minden esetre a Brave New World és ez után kijelenthető, hogy Walker jobb Cap mint Sam...
Man literally too angry to die

Mennydörgők:
Erősebb sorozat pilot hangulat és nem egy teljes értékű (úgy értem komoly célokat kitűző és megvalósítani akaró) mozi! Sajnálatosan gagyi néhol (és sajnos nem a látványra értem), pedig voltak jó pillanatai is! DE legalább megint elkerülték hogy kínos legyen (engem Vörös Őr a szinkronjával speciel szórakoztatott)!
Ahogy az előző mozinál is, megint légüres térben (más ismert hősöktől totálisan leválasztva) történnek a dolgok! Ki a tökömnek a nagy ötlete volt ez megint??? Pár perc Fekapi kameó tuti dobott volna rajta!
F4-et se fogom megúszni, mert most lányom kijelentette hogy elkísér (szegény azt hiszi várom mert nagy F4 képregény gyűjtő vagyok)...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
A valaha volt egyik legalacsonyabb pontszámú film, ami tetszett.


Teljesen oké! Bárcsak ez lenne az átlag és nem a dühítően szar és túlnyújtott ökörségek amik ömlenek éve óta!
Simán lehetett volna Civil War szint is ha nem hagyják magára szegényt és kap maga mellé 1-2 normális karaktert +ban (Hangya??? Sólyomszem???stb....)!
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Nem sajnálnám tőle az Oscart. Pozitív csalódás volt Guy Pearce, a Memento óta csak ripacskodni láttam, itt is a határán van, de jól lehozta ezt a... Carter Pewterschmidt-karaktert. Hatásvadász egy kicsit az intermezzo, de amúgy tényleg jól kettészedi a filmet.
Engem meglepett, hogy fiktív a történet, mert alaposan ki volt itt mindenki találva, a magyarul beszélő részeknél meg nagyon ügyesen használták az AI-t, néha azért a hangvágás miatt kiszúrható, hol válik el a színész a műhangtól.
Coda
Ha már oscaros filmek, ezzel még tartoztam magamnak. Nagyon wholesome, nagyon vicces helyenként, aranyos film. De szerintem soha a büdös életben nem nyert volna Oscart máskor, megnéztem az akkori mezőnyt, és úristen.

Régi is, kis felbontású is, helyenként (de tényleg csak 1-2 helyen) kilóg a lóláb, de amúgy egy iszonyat feszült kis mockumentary, amelyben 3 meteorit csapódik a Földbe, és erről indul az esti híradó közvetítése.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Sokáig halogattam, végül a minap moziztam egyet egy barátosnémmal, mielőtt levették volna a műsorról. Szeretném leszögezni az elején: mindkettőnket érdekelt a film, kíváncsiak voltunk rá, a véleményünk is végül több ponton egyezett.
Tetszett a koncepció, izgalmasnak találtam a musical ötletét, merész húzásnak Lady Gagát Harley Quinn-ként. Ami azt illeti, ezekben a részekben brillírozik is a film. Engem rögtön behúzott, és vitt magával a film az első felében. Sokáig úgy tűnt, kisebbségben leszek a véleményemmel, és sejteni is véltem, miért: ha valaki úgy ül be erre a filmre, hogy fúj musical, csak szar lehet, az valóban szenvedni fog. De még hogy.

Ami Lady Gagát illeti, tökéletes (és valahol önazonos) volt a szerepre, főleg egy musicalben. Egyszerűen annyira tetszett, ahogy ez a két karakter egymásra talált, teljesen átjött, hogy a tébolyon immáron ketten fognak osztozkodni. Annyira érdekelt, annyira szerettem volna látni, ahogy ezek ketten mégjobban megtébolyodnak, kiszabadulnak a börtöncelláikból, és lángba borítják egész Gothamet, az erkölcsi rothadás melegágyát, pusztuljon mind. Annyira szerettem volna látni…
…de végül SPOILER
Szóval így állunk. Sokaknak nem jött be a Folie à Deux, mert elszakadt a megszokott sémáktól, és nagyobb befogadást igényel a nézőtől. Viszont engem pont az csapott pofon, amikor az alkotók elhanyagolták a művészi megközelítést, és inkább a játékfilmes, tárgyalótermi dráma irányába próbálták terelni a filmet. Kérdem én, minek? A tárgyaláson az ügyész nem mellesleg Harvey Dent maga, akit SPOILER
Becsapva érzem magam, mert a film első fele jól elhúzta a mézesmadzagot, hogy a vége felé - mai kifejezéssel élve - lehozzon az életről. Elég sokat foglalkozik a forgatókönyv Joker identitásával, és úgy magával az identitás kérdésével: hol ér véget Arthur, és hol kezdődik Joker? És ha létezik Joker, meddig lenne képes elmenni? Na ez tök jó és tök hálás téma, mégsem kapunk a kérdésekre kielégítő választ.
SPOILER
És ami a befejezést illeti, SPOILER

Összességében, ha pontszámokban kéne kifejeznem a látottakat, a film első fele - és jöhetnek a kövezések - nálam igenis egy kultklasszikus 10/10 volt, hogy aztán második fele egy erős lejtmenettel 5/10 legyen. Hm. Akkor ez a film most 7.5? Dehogyis

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

I wish I could have known about the view from halfway down

Szerintem már az első se volt jó.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Talán emiatt is kellemesen csalódtam, sőt, meglepően jó filmet kaptam végül. Innentől azonban spoilerkedek.
SPOILER
Tök jónak tartottam, hogy betekintést nyerhetünk a cég által alkalmazott rabszolgák életébe is. Érdekes ez a rendszer, ahol bárki szabadon hangoztathatja a véleményét, meg bárkinek lehet saját szintetikusa, a több éves munka után járó szabadság mégis csak egy örök ígéret marad egy, az embert a végsőkig kizsigerelő látszat-demokráciában (hm...).
Itt viszont éreztem, hogy sok jelenet végezhette a vágóasztalon, eléggé elkapkodták. Biztosan én nem figyeltem eléggé, de most Rain (a főhős csaj) haverjai a kis űrhajójukkal hogyan is érkeztek meg? És miért nem zavar senkit, hogy random űrhajók röpködnek ellenőrzés nélkül ki és be a bolygó légkörébe és a felszínre, a lakott terület közepébe? Stb., stb. Szóval ez a rész nem volt tiszta, de ha valaki képben van, nem bánom, ha felvilágosítana.
Meg oké, hogy mindenáron meg akarunk szökni, de egy terhes nőnek biztosan az űrutazást kell választania? Bár a végére a film megindokolja, miért kellett egy terhes nő a szkriptbe, megeszem a nemlétező kalapom, ha bárki más ennyire gond nélkül megszül egy nálánál 2x nagyobb ember-alien hibridet.
Meg ott van Andy, a néger android esete. Visszamaradott modell, akit a szkriptben azzal próbáltak meg feltupírozni, hogy daddy's joke-okat mesél. Ugye már az elején érezzük, hogy ennek később lesz jelentősége, és valóban: a vége felé, ha nem süti el a viccet a gravitációval kapcsolatban, főhősnőnk sosem jut el a végső megoldásig. Oké.

És hogy akkor már megadjam a kegyelemdöfést.... egy idő után már túl sok volt a kikacsintás, easter egg és újrafelhasznált jelenet a régi filmekből. Egy ideig jó elnézni az olyan copy-paste jeleneteket, mint amikor Raint a srác megtanítja a pulse rifle használatára (zárójelben, nagyon vagányul néz ki ebben a filmben a pulse rifle!), meg az Alien: Isolation segélykérő telefonfülkéit is jó móka számolgatni... de egy ponton már túl sok a fanservice.

Hát jól szarrá szidtam a filmet



Összefoglalva, nem túl okos, nem túl eredeti, de egy korrektül összerakott, feszült és izgalmas Alien-filmet kaptunk. Nem szabad egy percig sem elvárni egy ilyen filmtől, hogy a legelső 2 film szintjét hozza, inkább az Alien 3-mal említeném egy szinten. Amit bár sokan utáltak, de néhányan - köztük én is - mégis szerettünk, és úgy vélem, ilyen AvP-baromságok meg Covenantek után már joggal örülhetünk egy kevésbé eredeti, de cserébe fasza kis Alien-filmnek. Ugyanakkor, ha lesz folytatás, azt már nem lehet megúszni ilyen biztonsági játékkal: mint ahogy anno Cameron emelte a tétet az Aliens-szel, így a következő filmnek ennél már jóval bevállalósabbnak kell lennie.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Azt kaptuk, amit Fede Alvareztől elvártunk. Egy tisztességesen összerakott, feszültséggel teli és fincsi horror elemekkel megspékelt Alien filmet. Volt 1-2 logikai bukfenc és kérdés, amire nem kaptam választ, de összességében teljesen rendben volt és remekül szórakoztam. Számtalan alkalommal percekig lélegzet-visszafojtva figyelt a közönség, néhány alkalommal bennem is majdnem megállt az ütő. Régóta nem volt szerencsém ehhez hasonló borzongató pillanatokhoz. Cailee Spaeny remekelt, de kétségtelenül Andy volt a csúcs karakter.
Jó volt látni, hogy a telt házas előadáson viszonylag sokan képviseltették magukat az idősebb korosztályból is! Én annyit mondok, hogy minden rajongónak irány a mozi. A látvány és a hangzás nagy vászonért és ütős hangrendszerért kiált.

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Nem tudom eldönteni, hogy most itt a harmadik résszel tényleg túlzásba vitték a meta dolgokat, vagy csak én nem voltam ilyen hangulatban. D&W nézésekor nekem teljesen olyan érzésem volt, hogy az első film idején én egy metakommentekkel és 4th wall breakinggel teli filmet nézem. Most az volt az érzésem, hogy néha van egy kis film a metakommentekben, és szeretnék belőle többet.
Mindez első benyomás. Míg nem nézem újra az elsőt, őszintén nem tudom eldönteni, hogy csak épp a hangulat alakította ezeket, vagy racionalitás is van-e benne.

Szerk.:
Deadpool & Wolverine befejezés spoiler
SPOILER

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status



Fuhh ez a "Deadpool 3" olyan volt mint a Darth Vader cameo a Zsivány végén csak két órában. Erre tényleg kiverheti minden Wolverine rajongó!!!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

De nem is ezt akarom mondani, hanem hogy a harmadik rész miatt akarta látni ki az a Wolverine!
Na mondom akkor ne kerülgessük a forró kását és rámentünk az első "Farkas" filmre! Aztán a másodikra! Aztán ha már ez utóbbi jól bekavart az idővonalnak, hát akkor a három X-men mozit is csekkoltuk!
Utána a Logan-t akarta de mondom legyen a reboot (X-men az elsők)...hát hogy az mekkora egy szar így a többi után! Egy zagyva tempótlan köpedelem! 1 óra után kikapcsoltuk!
Összességében (nekem is neki is) az első "Farkas" volt a legjobb! X-men 2 meglepően gyenge volt, pedig úgy rémlett hogy régen azt bírtam és a 3. részt utáltam. Most simán nézhetőbb volt a 3. rész!
Ja láttam a Düne 2-t is moziban (még elcsíptem pont). Nem estem hanyat tőle! Zendaya meg különösen Chalamet jól hozta a szerepét, de maga a film nekem elég közepes volt. Se a zenét, se a látványt nem éreztem annyira kiemelkedőnek. Korrekt mozi, de semmi extra. Ezt se fogom újrázni kb. soha.

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Ismerős ajánlotta, de a trailer nem kapott el. Ránézésre valami balkáni lövölde settingsbe rakott Shakespeare.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Ez volt az első találkozásom a címszereplővel japánok által gyártott filmben, és amennyire ki akartam nyomni az első ~háromnegyed óra után, úgy rántott be a maradékra, és adtam is neki a lájkot a végén. Persze némelyik jelenetet (amik emberi érzelmeket tartalmaznak) mintha Vidnyánszky rendezte volna, de ezzel azért számoltam előre.
Nagyon szépen sikerült ezt az amúgy elég globális jelenséget (mármint egy toronyház méretű szörny megjelenését) racionálisan regionizálni és személyes történet köré csavarni.
A film meg? CGI kilógásokért nagy kár! A Tescos "Mad Max" fickó medmekszebb volt Hardy-nál is! Hemsworth ripacs volt, de nekem a jó értelemben (látszott hogy lubickol a szerepben és élvezi kurvára)! Bukó lesz azt vinnyogja minden portál, de én örülök hogy megcsinálták! Pedig szkeptikus voltam ám!
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
7-en voltunk összesen a teremben.
Alapvetően direkt kerültem mindig a teltházas dolgokat, szóval feliratos, minimum 2-3 héttel megjelenés után és vagy hétköznap délelőtt, vagy este 9körül ültem be. Szóval hozzászoktam, hogy egy számjegyű emberrel ülök a moziban. Viszont az most meglepett, hogy két nappal megjelenés után néztem a Furiosát és nyolcan ültünk a teremben. Nem értem hogy éri meg ennyi embernek vetíteni.

(Lehet ez most csak a jéghoki VB miatt volt ilyen gyér, de elég fura volt.)
u.i. Amúgy a Furiosa jó, bár a Fury Road nekem jobban tetszett.
Man literally too angry to die
Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN | Canyon Endurace 7
Könyvek jobbak, Netflix sorozat vállalható, bár az elején túltolták a girlpowert.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. SCUM, a túlélőjáték, ami messziről indult, most végre elhagyja a korai hozzáférést
- 2. The Alters teszt – Túlélés identitásválságban, avagy a magány új dimenziói
- 3. Beast of Reincarnation – a Game Freak új arca: posztapokaliptikus kaland kutyával, tollal, vérrel
- 4. Warhammer 40,000: Space Marine – Master Crafted Edition teszt
- 5. Ha csak egy demót próbálsz ki a hétvégén, akkor az az Eriksholm: The Stolen Dream legyen!
Legfrissebb fórumtémák
- 12:02
- GG - GameGuess játék [888]
- 07:11
- Nintendo Switch 2 és Welcome Tour – Ami egyszer összetartozik, ember szét ne válassza! [hozzászólások] [1]
- 14:46
- Helyzetjelentés [157390]
- 22:36
- Ha csak egy demót próbálsz ki a hétvégén, akkor az az Eriksholm: The Stolen Dream legyen! [hozzászólások] [1]
- 16:58
- Disney+ Star Wars [571]
- 14:43
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1506]
- 12:00
- Ki mivel játszik mostanában? [8034]
- 22:59
- Játékhírek a szerkesztők figyelmébe [1486]
- 15:48
- Ismét elérhető a Sheep, így ismét terelgethetjük báránykáinkat a 25 éves játékban [hozzászólások] [1]
- 12:32
- LEGO Voyagers – Két kocka, egy nagy kaland: új kooperatív LEGO-játék érkezik [hozzászólások] [1]